Get the Flash Player to see this player
 

335 MБ
85 мин : 49 сек
640 x 512
07 апр 2012Одобряю
Запомнить
Текущий кадр
Штучний голод 1932-1933 (Часть-4)

Альбом Голодомор 1932-1933 (3 видео)

Голодомор 1932-1933 років - безпрецедентний злочин сталінської тоталітарної системи проти українського народу, який спричинив національну катастрофу. Конфіскацію продовольства комуністичний режим застосував як зброю масового знищення населення. За оцінками дослідників, втрати від голоду становили від 7 до 10 млн. осіб, понад третина них - діти.

Про цю трагедію України ще з 1933 року знали і писали на Заході. Конгрес США у 1988 році офіційно визнав голодомор геноцидом українського народу. До такого ж висновку прийшла також Міжнародна комісія юристів.

Однак у радянський період про голод офіційно і не згадували. Робилися навіть спроби заперечити чорну сторінку вітчизняної історії.

Вперше проблема голодомору об"єктивно була висвітлена лише у 1992-1993 роках, вже у незалежній Україні.

У травні 2002 року Верховна Рада України визнала голодомор актом геноциду проти українського народу. Парламент, уряд, Міністерство закордонних справ, Постійне представництво України при ООН проводили значну роботу з метою широкого інформування світової громадськості про жахливу загальнонаціональну трагедію.

Всебічно висвітлював цю нечувану в історії соціальну біду, яка спіткала нашу Вітчизну, колектив Українського національного інформаційного агентства Укрінформ. Журналісти підготовали сотні літературних і фотоінформаційних матеріалів. У них - спогади свідків тих страшних подій, народні перекази, архівні документи і матеріали, роздуми сучасників.

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України з метою донесення достовірної інформації про страшне горе народу мільйонам співвітчизників, широкій світовій громадськості, про вшанування жертв Укрінформ створив веб-сайт "Голодомор в Україні 1932-1933 років", який пропонується увазі численних користувачів Інтернету.

Цей сайт, усі матеріали якого відкриті і безкоштовні, сприятиме, вважають його автори, формуванню об"єктивного і повного уявлення про найтрагічнішу сторінку в історії України.

Всебічні, правдиві знання допоможуть уникнути подібних катастроф у майбутньому.  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Категории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts